Grupy przyparafialne
Radio Maryja
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

Takim pozdrowieniem witamy się w katolickim "Radio Maryja", które możemy odbierać na falach radiowych UKF 99,9 oraz 103,7 MHz. Jest to jedyne polskie katolickie radio, które jest słyszalne w różnych zakątkach świata.

W naszej parafii Koło Przyjaciół Radio Maryja nie tylko wspomaga dzieło "Radia Maryja" w sposób finansowy, ale przede wszystkim poprzez osobistą i wspólnotową modlitwę. Przyjaciele tegoż dzieła pamiętają także o dobroczyńcach "Radia Maryja" i to własnie w ich intencjach odprawiane są Msze święte.

Koło Przyjaciół Radia Maryja nie tylko zachęca do słuchania audycji radiowych, ale także poleca naszej uwadze katolicką prasę, taką jak "Różaniec Radia Maryja" czy "Nasz Dziennik".

Wszystkich parafian, którzy chcieliby poszerzyć grono przyjaciół RM nie tylko poprzez włączenie radia, ale coś więcej, zachęcamy na spotkania. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać u Pani Marii Michalskiej w Biurze Radia Maryja (salki parafialne).