Autobus

Uwaga!!!

Z uwagi na duże zainteresowanie parafialnym dowozem do kościoła, od niedzieli 17 maja uruchamiamy także dowóz i odwóz na Mszę św. o godz. 10.00.

Ponadto autobus będzie także dowoził i odwoził wiernych na Nabożeństwa Fatimskie - rozkład poniżej (obowiązują karty jazdy z niedzieli).

NOWY ROZKŁAD JAZDY

Informujemy, że od miesiąca października miesięczna cegiełka na przejazd autobusem będzie ofiarą w wysokości 15 zł.

Uwaga !!!
Ministranci, którzy będą służyć na Mszy św. o godz. 7.00, 8.30 lub 10.00 także mogą skorzystać z dowozu autobusem do kościoła. Przejazd dla chłopcy jest darmowy, jednak każdy z nich przy wsiadaniu musi okazać kierowcy legitymację ministrancką.

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 914798