Pielgrzymkowe relacje
Polecamy lekturę relacji z kolejnych wyjazdów pielgrzymkowych.

W czasie tegorocznego wyjazdu pielgrzymowaliśmy szlakiem świętych: św. Antoniego, św. Franciszka i św. Jana Pawła II. Każdego dnia nie zabrakło Eucharystii i wspólnej modlitwy. Zobaczyliśmy również wiele miejsc atrakcyjnych pod względem turystycznym i historycznym.
Relacja z wyjazdu

********************************

W dniach 31 lipca – 4 sierpnia Dzieci Maryi i ministranci wyruszyli na Boskie Wakacje, zorganizowane już po raz szósty przez ks. Grzegorza Rajsa. Tym razem naszym celem były Mazury i Suwalszczyzna. Tradycyjnie towarzyszyły nam dzieci z parafii Nawrócenia św. Pawła w Pyskowicach wraz ze swoim opiekunem – ks. Piotrem Paszko.
Relacja z wyjazdu

Copyright © Parafia św. Michała Archanioła         Projekt: Wojciech Sitko         Redakcja: sg.par@wp.pl         Liczba odwiedzin: 901571